Forum GL  Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Egzamin
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GL Strona Główna » Fizjologia - Wykłady Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Egzamin
Autor Wiadomość
L_Osuch



Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 200

Post Odpowiedz z cytatem
Adam napisał:
no ja to w sumie myslalem ze dzisiaj maja byc wyniki a jutro dopytka bo ona mowila ze na nastepny dzien po wynikach. faktycznie dopytka jest w srode wiec wyniki beda jutro. a ta dopytka to jest spoko, ja w zeszlym roku nie poszedlem i temu sie dalej mecze. ona daje pytania na ktore trzeba jej odpowiedziec i karze przyjsc za jakies 30 min. takze kto idzie na dopytke niech bierze notatki!


e to w miare faajnie Twisted Evil u mnie sie nic nie zmienilo...jak sie komus zmieni to niech da znac

_________________
Master of disaster Smile
Wto Wrz 28, 2010 10:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Reklama







Wto Wrz 28, 2010 10:46
L_Osuch



Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 200

Post Odpowiedz z cytatem
Adam napisał:
no ja to w sumie myslalem ze dzisiaj maja byc wyniki a jutro dopytka bo ona mowila ze na nastepny dzien po wynikach. faktycznie dopytka jest w srode wiec wyniki beda jutro. a ta dopytka to jest spoko, ja w zeszlym roku nie poszedlem i temu sie dalej mecze. ona daje pytania na ktore trzeba jej odpowiedziec i karze przyjsc za jakies 30 min. takze kto idzie na dopytke niech bierze notatki!


e to w miare faajnie Twisted Evil u mnie sie nic nie zmienilo...jak sie komus zmieni to niech da znac

_________________
Master of disaster Smile
Wto Wrz 28, 2010 10:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
kabanos205



Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 32

Post Odpowiedz z cytatem
ej ale ta dopytka to ma byc w piątek miedzy 10-12 chyba ze ktos na miejscu w krakowie jest to niewiem jak chce to niech idzie w srode tez miedzy 10-12 ale ogolnie napisala mi zebysmy wszyscy przysli w jeden dzien czyli w piątek na zjezdzie:) pozdro

_________________
YEAHHHH
Wto Wrz 28, 2010 12:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waldek1203236



Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 90
Skąd: RAJBROT GR I

Post Odpowiedz z cytatem
Miłosz naprawdę życie mi uratowałeś, myślałem że jutro muszę wolne brać, bo wyników niemam to pewnie nie zdałem....
Wto Wrz 28, 2010 12:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Serhio



Dołączył: 01 Gru 2009
Posty: 376
Skąd: Sichów Mały/ ok Staszów

Post Odpowiedz z cytatem
Rozmawiałam dzisiaj z Kasia i powiedziała, że jeszcze nie sprawdziła waszych egzaminów. Także spokojnie, jeszcze macie chwilę radości Wink
Wto Wrz 28, 2010 15:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
waldek1203236



Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 90
Skąd: RAJBROT GR I

Post Odpowiedz z cytatem
no nie wiem czy radości.....
Wto Wrz 28, 2010 16:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
L_Osuch



Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 200

Post Odpowiedz z cytatem
jak zwykle Serhio spada z nieba, bo juz myslalem ze na dopytke mam sie szykowac Laughing

_________________
Master of disaster Smile
Wto Wrz 28, 2010 16:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Adam



Dołączył: 11 Wrz 2010
Posty: 9

Post Odpowiedz z cytatem
nooo jaa pierdziele!
bo ja tez nie mam wynikow:)
Wto Wrz 28, 2010 17:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Serhio



Dołączył: 01 Gru 2009
Posty: 376
Skąd: Sichów Mały/ ok Staszów

Post Odpowiedz z cytatem
Osz ty Osuszku WinkWinkWink Masz dziubaska od Aniołka Smile
Wto Wrz 28, 2010 19:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
L_Osuch



Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 200

Post Odpowiedz z cytatem
Shocked Embarassed oby ten aniołek przyniosl mi 3 Mr. Green

_________________
Master of disaster Smile
Wto Wrz 28, 2010 19:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
L_Osuch



Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 200

Post Odpowiedz z cytatem
no i wyniki sa juz na usos'ie, ja mam zdane Shocked

_________________
Master of disaster Smile
Sro Wrz 29, 2010 09:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Reklama







Sro Wrz 29, 2010 09:28
Wyświetl posty z ostatnich:    
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GL Strona Główna » Fizjologia - Wykłady Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

GL   

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials)