Forum GL  Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Terenówki z EPHL - grupa dr. Barszcza

 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GL Strona Główna » Ekologiczne podstawy hodowli lasu - Ćwiczenia/Laborki Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Terenówki z EPHL - grupa dr. Barszcza
Autor Wiadomość
zzz



Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 312
Skąd: K-ce

Post Terenówki z EPHL - grupa dr. Barszcza Odpowiedz z cytatem
Kto jeszcze z grupy terenowej dr. Barszcza nie mógł / nie miał możliwości być przy opracowywaniu sprawozdania z terenówek (w dniu 04.06) i nie został wpisany przez starościnę na listę osób, które opracowały sprawozdanie?

Podajcie w temacie imiona i nazwiska (żeby Was wpisać, na II sprawozdaniu, które opracowuję)

_________________
Ja rozumiem, że wam jest zimno, ale jak jest zima to musi być zimno!

Gmail: gl913krk@gmail.com
Hasło:lesnictwo2013
Nie Cze 12, 2011 12:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Nie Cze 12, 2011 12:41
CheColada



Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 390
Skąd: Żywiec- mniej więcej

Post Odpowiedz z cytatem
Starościną nie powodowały żadne sympatie ani antypatie. Sytuacja dobrze znana była już na terenówkach- "przychodzą wszyscy - na liste wpisani będą tylko obecni". Wystarczyło być, chociażby siedzieć, pić piwo i udawać, że się słucha. Sprawozdanie i tak wykonane zostało przez 3-4 osoby.

Ustaliliśmy, że nieobecni robią sami, bo nie może być tak, że my odwalamy za Was całą robotę a Wy nie wykazujecie żadnego zainteresowania. Teraz macie swoją szanse nadrobić, wszystkie materiały z których my korzystaliśmy zostały Wam przekazane. Uważam, iż jest to sprawiedliwy układ.

a tak na marginesie, drogi kolego Adrianie, jeśli masz do mnie jakąś sprawę gdy jesteśmy w krakowie, możesz przyjść do mnie sam i porozmawiać. Nie musisz wysyłać za każdym razem posłańca, nie martw się, na wścieklizne byłam szczepiona...

_________________
Starościna- Maryna

Numer telefonu: 508193908
Nie odbieram po 22:00

http://www.triquetra-zone.com/
Nie Cze 12, 2011 20:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zzz



Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 312
Skąd: K-ce

Post Odpowiedz z cytatem
Siebie też nie wpisałaś, że się udzielasz?
Tak na marginesie, to nikogo do Ciebie nie wysyłam (może Ty posłańców potrzebujesz, mi korona z głowy przez to nie spada), a osoba która się z Tobą kontaktuje robi to z własnej woli, we własnym interesie. Jak masz coś jeszcze mi do powiedzenia prywatnie, to możesz mi wysłać mail'a, a nie odstawiać szopkę przy całym roku na forum. Już mnie mierzi czytanie tych twoich nakazów, rozkazów i fochów...

_________________
Ja rozumiem, że wam jest zimno, ale jak jest zima to musi być zimno!

Gmail: gl913krk@gmail.com
Hasło:lesnictwo2013
Nie Cze 12, 2011 20:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domino



Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 336
Skąd: Muchowka

Post Odpowiedz z cytatem
Droga CheColada nie jestem niczym posłańcem więc prosze nie pisz tak wiecej. A tak właściwie to na pewno wszystkich wpisałaś? Mam na myśli tych którzy byli.
Pon Cze 13, 2011 08:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deBart



Dołączył: 06 Sty 2011
Posty: 52

Post Odpowiedz z cytatem
Czy ktoś mógłby wrzucić na chomika skan opisów Klasyfikacji jakie dostaliśmy na terenówkach?
Pią Cze 24, 2011 21:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Pią Cze 24, 2011 21:27
Wyświetl posty z ostatnich:    
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GL Strona Główna » Ekologiczne podstawy hodowli lasu - Ćwiczenia/Laborki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

GL   

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials)