Forum GL  Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
termin terenówek
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GL Strona Główna » Ochrona lasu - Terenówki Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
termin terenówek
Autor Wiadomość
justineboro



Dołączył: 20 Sty 2012
Posty: 20

Post termin terenówek Odpowiedz z cytatem
a więc tak: byłam dziś u dr Bednarza i dowiedziałam się następującej rzeczy: TERENÓWKI SĄ USTALONE na 10 czerwca w niedzielę. Były one ustalone już 2 TYGODNIE temu <---- w sumie dziwił się mi że nic nie wiem, pewnie wziął mnie za sierotę która niczym się nie interesuje i nic nie wie bo się tak dziwnie przyglądał Razz
Kazał też zadzwonić starościnie do siebie bo mu powiedziałam że nie tylko ja jestem taką sierotą ale inni też. Chyba że się pomyliłam i tylko ja żyłam w tej nieświadomości:)
Proszę bardzo Smile
Pią Cze 01, 2012 14:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama







Pią Cze 01, 2012 14:16
Szyszka89



Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Piekary Śląskie gr. 7

Post Odpowiedz z cytatem
Jako że 10.06 jest dniem tego niby długiego weekendu zgłaszam wniosek o przesunięcie ich (jeśli w ogóle ten termin jest pewny itd.) Informacja pojawiła się troszkę późno, a ludzie mogli już sobie jakieś tam plany poczynić, prawda?

_________________
"...Posłuchaj jak rosną drzewa..."
Pią Cze 01, 2012 16:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justineboro



Dołączył: 20 Sty 2012
Posty: 20

Post Odpowiedz z cytatem
osobiście bym nie przesuwała bo to właśnie weekend jest, nie każdemu pasuje na tygodniu. Poza tym masz 1,5 tygodnia czasu to lepsze niż 2 dni przed. A gościu był bardzo pewny tego terminu jak ze mną rozmawiał także wydaje mi się że termin (jak dla niego) jest pewny. Tylko widzę że jak zawsze dla nas nie. Bo nikt nic nie wie;/
Pią Cze 01, 2012 18:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zzz



Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 312
Skąd: K-ce

Post Odpowiedz z cytatem
Hm... znów zero informacji.... wiadomo, gdzie te terenówki?

_________________
Ja rozumiem, że wam jest zimno, ale jak jest zima to musi być zimno!

Gmail: gl913krk@gmail.com
Hasło:lesnictwo2013
Pią Cze 01, 2012 18:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justineboro



Dołączył: 20 Sty 2012
Posty: 20

Post Odpowiedz z cytatem
pytanie za 100 pkt xD już mu nie chciałam dupy zawracać pytaniami,
i tak go zrozumiałam że to będzie tylko jeden dzień a nie dwa jak myślałam wcześniej...
Pią Cze 01, 2012 20:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Szyszka89



Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Piekary Śląskie gr. 7

Post Odpowiedz z cytatem
Nie mówię, że terenówki mają być w tygodniu ale skoro to tylko jeden dzień to może jakaś inna sobota lub niedziela, co?
Zresztą nie wiem...niech wypowie się reszta. Jeśli o mnie chodzi to wybitnie mi nie pasuje, weekend wydawał się wolny więc zagospodarowałam go wreszcie po swojemu. Widocznie za wcześnie...
Poczekajmy na starościnę. Niech rozstrzygnie co i jak.

_________________
"...Posłuchaj jak rosną drzewa..."
Pią Cze 01, 2012 20:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Johny



Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 226
Skąd: Istebna gr I

Post Odpowiedz z cytatem
W sumie się dziwię, bo Aśka pisała do niego mejle i była u niego osobiście, a nie potrafił jej powiedzieć kiedy i gdzie będą terenówki. Szczerze to marny termin. Jak już to może lepiej sobota 9 co? Byle nie po 25 czerwca;) bo ja jadę za granicę. A na 10 tak jak większość też już mam plany;P

_________________
Zespół Regionalny Istebna
Pią Cze 01, 2012 20:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mlody88



Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 77

Post Odpowiedz z cytatem
10.06 odpada. Poza tym to starosto jest od tego aby takie rzeczy ustalać, Dr coś się potentegowało skoro twierdzi że ustalił termin 2 tygodnie temu a starosta nic o tym nie.... Widzę przydałby się komuś kurs pisania maili... Nie zmienia to faktu że nie potrzebne jest chodzenie i pytanie się o terminy do Dr czy Prof. To ich tylko nie potrzebnie irytuje jak ktoś sobie przychodzi do nich z takimi pytaniami. Od tego jest Starościna która w tym semestrze ma wszystko pod kontrolą. Po prostu wystąpił błąd w komunikacji który trzeba naprostować Very Happy

_________________
Pajura Paweł GR1
Nie Cze 03, 2012 09:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
justineboro



Dołączył: 20 Sty 2012
Posty: 20

Post Odpowiedz z cytatem
mi to zwisa i powiewa kto to ustala, interesuje mnie termin terenówek bo nie wiem jak sobie pracę ułożyć, a skoro do tej pory nie wiadomo nic w tym temacie to jest to niepoważne, nie każdy sobie pstryknie palcem, wsiądzie w samochód i pojedzie, niektórzy mają plany (jak mogłeś przeczytać powyżej) i wypadało by dać do informacji to wcześniej. Po za tym nie widziałam żeby Dr jakoś się specjalnie zirytował, powiedział kiedy i tyle... chyba się powinieneś cieszyć że Starosta się dowiedziała o tym nieporozumieniu wcześniej i może to wcześniej naprostować. Ja tu nic pod kontrolą nie widzę;/no trzeba naprostować, trzeba i to jak najszybciej bo ludzie nie wiedzą na czym stoją;/ a po za tym ewentualnie można by zrobić tydzień później, ale to też pewnie nie każdemu będzie pasować- wszystkim nie dogodzisz.
Nie Cze 03, 2012 10:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zzz



Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 312
Skąd: K-ce

Post Odpowiedz z cytatem
Po pierwsze, od chodzenia, po prowadzących jest starościna, lub osoba która z nią to wcześniej ustaliła. Inaczej robi się bałagan, każdy mówi co innego, tak jak teraz.
Po drugie, Aśka nic nie wiedziała, że termin ten został ustalony, więc doktor mógł sobie przyjechać tego 10tego i pogadać sam do siebie, jak ma za dużo czasu.
Po trzecie, za dwa tygodnie mamy kalendarz już zapełniony 15go - zaliczenia ( i się kur... nie zgadzam na wciśniecie w tym dniu, jeszcze jakichkolwiek terenówek, nawet gdyby się miał odbyć na ławce przed Arką); 16go jest dla nielicznych egzamin z hodowli i terenówki z urządzania, a potem mecz Smile ; 17go znów terenówki z urządzania. http://gl09-13.phorum.pl/viewtopic.php?t=266

_________________
Ja rozumiem, że wam jest zimno, ale jak jest zima to musi być zimno!

Gmail: gl913krk@gmail.com
Hasło:lesnictwo2013
Nie Cze 03, 2012 12:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waldek1203236



Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 90
Skąd: RAJBROT GR I

Post Odpowiedz z cytatem
Ja też nie chcę żeby te terenówki były 15. jeśli nie chcecie ich 10 (mi to nie przeszkadza) to przesuńmy je na koniec czerwca. byle to była sobota lub niedziela .
Nie Cze 03, 2012 13:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zzz



Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 312
Skąd: K-ce

Post Odpowiedz z cytatem
Mi osobiście aktualny termin jest obojętny, byle nie było to za dwa tygodnie oraz byle nie pokryło to się później z terminem jakiegoś egzaminu w tym samym dniu. Jeżeli termin będzie zmieniany, to proponuję by była to jakaś sobota, w każdym bądź razie nie piątek.

_________________
Ja rozumiem, że wam jest zimno, ale jak jest zima to musi być zimno!

Gmail: gl913krk@gmail.com
Hasło:lesnictwo2013
Nie Cze 03, 2012 13:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justineboro



Dołączył: 20 Sty 2012
Posty: 20

Post Odpowiedz z cytatem
nie będę się licytować i tłumaczyć bo z Wami jak z dziećmi. Mi termin jest obojętny, chce po prostu to wiedzieć w miarę wcześniej ale się nie zanosi!
Nie Cze 03, 2012 19:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Johny



Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 226
Skąd: Istebna gr I

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli do środy się potwierdzi, że mamy terenówki w niedzielę 10. To mogę odwołać swoje plany:) Tak szczerze to lepiej tego nie odkładać na później i na pewno nie na 15. A potem już są egzaminy i w sumie koniec sesji. A myślę, że to będzie max 5 godzin i spadamy do domu:D

_________________
Zespół Regionalny Istebna
Pon Cze 04, 2012 09:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coyote



Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 332
Skąd: Wodzisław Śląski gr. III, ex V, ex VIII

Post Odpowiedz z cytatem
Witojcie
Serce rosnie jak sie tak przepychacie Smile az milo poczytac Rolling Eyes

a co do samego tematu. Pan dr Bednarz rzeczywiscie jest troche zakrecony. Checolada lazila za nim pol semestru zeby to ustalic, ostatnio wlasnie tez u niego byla osobiscie i nie bardzo potrafil sie wykazac wiedza na temat terenowek. na emaile tez nie odpisuje z tego co wiem a telefony odbiera wyjatkowo rzadko. no chyba ze jakis okrutny zbieg okolicznosci wypada akurat wtedy gdy Checolada sie z nim chce skontaktowac. wiem ze Aska caly czas probuje do niego dotrzec i to wyjasnic, ale jak czytacie wyzej, jest ciezko.


zzz napisał:
...od chodzenia, po prowadzących jest starościna, lub osoba która z nią to wcześniej ustaliła. Inaczej robi się bałagan, każdy mówi co innego, tak jak teraz....


Ciesze sie Kolego ze wyglaszacie takie madre slowa. niech kazdy to przeczyta 10 razy jako pokute i dobrze zapamieta. Szczegolnie Ty Justynko. Juz Twoje wycieczki do prowadzacych w poprzedniej sesji byly nader czeste i intensywne. i tu delikatna prosba do Ciebie - nie przeginaj.

i nie martwcie sie, na pewno Checolada to tak ustali zeby nikomu nie pasowalo Twisted Evil

_________________
Apetitius giganticus

http://triquetra-zone.com
Zapraszam
Pon Cze 04, 2012 11:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Pon Cze 04, 2012 11:09
Wyświetl posty z ostatnich:    
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GL Strona Główna » Ochrona lasu - Terenówki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

GL   

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials)